Anëtari i Nismës që ofendoj mërgimtarët mbështet Avdullah Hotin

Ish kandidati për deputet nga radhët e partisë Nisma socialdemokrate Haxhi Hoti që fyejti mërgimatarët sot në një status të tijin të publikuar në Facebook, gjithashtu është edhe mbështetës i Avdullah Hotit.

Në një tjetër status të publikuar nga i njejti ai shkruan:

Inati dhe hakmarrja të dëmton më shumë ty, sesa kundështarin.
Urime Qeveria Hoti!

FOTO:

Kujtojmë që Hoti në inat dhe hakmarrje kishte fyer mërgatën dhe kohë më parë kishte kërcënuar edhe tash Kryeministrin në dëtyrë Albin Kurtin.