Këshilltari i Presidentit: MPB mendon se presidenti do të jep llogari!

Adil Behramaj, këshilltar i Hashim Thaçit, ka reaguar pas konferencës së ushtruesit të detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla.

Behramaj tha se Ministri mendon se presidenti i jep llogari atij kah shkon dhe çfarë bën.

Postimi i plotë në Facebook: