Mustafa e Haradinaj përfundojnë takimin urgjent

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa zhvilloi një takim urgjent me kreun e AAK-së Ramush Haradinaj, me të cilin janë edhe partner bashkëqeverisës.

Takimi përfundoi para 1 ore në një nga hotelet në Prishtinë.

Ky takim erdhi pas aktakuzave të Speciales dhe zhvillimeve për dialogun Kosovë – Serbi.

Asnjëra palë nuk u deklarua para mediave.//KosovoInsights