[the_ad_group id="1455"]

Policia interviston deputetin Xhavit Ukaj

Pas raportimit në polici nga ana e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, ndaj deputetit të LDK-së, Xhavit Ukaj, për kërrcënim dhe fyerje, ky i fundit sot është intervistuar.

Ukaj ka thënë se Policia e Kosovës i ka pamjet dhe drejtësia do të vendos.

Kujtojme se sot ka rifilluar seanca e ndërprerë nga kryetarja Osmani pas incidentit me deputetin Ukaj.

[the_ad id="6886"]